HBK "Школа-садок "Софія" Субота, 21.10.2017, 04:02

Espanol [17]
Вчмтелі іспанської мови
Новини [179]
Поточні новини навчального закладу.
Семінари [20]
Висвітлення різноманітних нарад, семінарів, засідань ШМО і т.д.
Цікаво! [20]
Цікаві події, що відбуваються на освітянській ниві України

Мій найулюбленіший предмет

Олімпіада з інформатики

Вивчення іноземної мови

Мої знання

Наука Google

Педрада

Український козацький портал

Онлайн навчання

Школа - це часточка світу дитинства. Тут вперше закохуємося, здобуваємо перші перемоги і вчимося на перших поразках.
Школа - це сходинка до майбутнього успіху для кожної людини. І кожна школа - особлива. Не виняток і навчально-виховний комплекс "Школа-садок "Софія".
Наша школа з'явилася на Новому Львові на вулиці Героїв Крут 27 у 1968 році і мала назву середня школа №80. Були часи, коли навчальний заклад працював у дві зміни, однак ніхто з тодішніх учнів не проміняв його на інший. І працювати, і навчатися тут завжди було цікаво. Згодом у школі, першій і єдиній на той час у регіоні (та й сьогодні теж єдиній), почали поглиблено вивчати іспанську мову. Навчальний заклад став асоційованим членом шкіл ЮНЕСКО, у ньому вивчалися 4 предмети за авторською програмою Н. Побірченко "Орієнтир", учні опановували економіку у рамках програми Національної Ради з економічної освіти (США). У 2007 році середня школа №80 з поглибленим вивченням іспанської мови стала навчально-виховним комплексом "Школа-садок "Софія". Зараз у НВК, крім обов'язкових предметів, вивчають фінансову грамотність та християнську етику.
У початковій школі за бажанням батьків учні мають змогу додатково вивчати англійську мову, а починаючи з п'ятого класу ще й польську.
Сьогодні навчальний процес у школі відбувається у двох приміщеннях: учні початкових класів вчаться за адресою вул. Мишуги 13А, тут є басейн, просторий актовий зал, обладнаний усім необхідним спортзал. За цією ж адресою знаходиться ДНЗ (http://sofia.lvivedu.com). Учні середніх та старших класів навчаються у приміщенні, що розташоване на вул. Героїв Крут 27.
Не тільки навчання у цій школі вабить учнів. Позакласну роботу тут переоцінити важко: у школі працюють різноманітні гуртки (http://escuela.at.ua/index/vychovna/0-11), проводяться цікаві позакласні заходи різного спрямування.
У нас з 1978 року діє народний музей етнографії та побуту, який сьогодні використовується для впровадження музейної педагогіки у навчальний процес, та музей історії школи (створений у 1991 році).
Маємо і власний учительський ансамбль "Калинове намисто", який у 2003 році став народним.
У нашому навчальному закладі затишно усім: і 638 учням, і 91 педагогові. Можливо, це заслуга кваліфікованого вчительського колективу, що працює під патронатом Софії (мудрості). Можливо, учнів, що своїм завзяттям і прагненням більше знати, здатні відчинити будь-які європейські кордони. А радше, це результат спільної і злагодженої роботи педагогів, школярів та їхніх батьків.

Календар новин
«  Жовтень 2017  »